
Nuxe Very Rose osvežilni tonik, 200 ml
Nuxe Very Rose osvežilni tonik vlaži, pomirja in je popoln za odstranjevanje ličil za vse vrste kože.
Kozmetika | Nega obraza | Nuxe |
Nensi: 1064921
SKU: A04451
Specifikacije
Nuxe Very Rose osvežilni tonik vlaži, pomirja in je popoln za odstranjevanje ličil za vse vrste kože.
Vaša koža je po uporabi mehka in tonizirana ter pripravljena na nadaljnjo nego. Napolnjen je z izvlečkom vrtnice, sestavljen iz 99 % sestavin naravnega izvora.
Nuxe Very Rose osvežilni tonikeganska formula brez sestavin ali derivatov živalskega izvora. Njegov nežen vonj po vrtnici in izjemno sveža tekstura brez lepljivega zaključka kožo objameta s takojšnjim pomirjujočim občutkom.
Nanesite zjutraj/večer po čiščenju. Z bombažno blazinico nanesite losjon na celoten obraz in vrat. Izogibajte se stiku z očmi.
Sestavine (INCI): AQUA/VODA, GLICERIN, PENTILEN GLIKOL, PARFUM/FRAGRANCE, NATRIJEV GLUKONAT, FENOKSIETANOL, KOKO-GLUKOZID, CETRIMONIJEV BROMID, KAPRIL/KAPRIL GLUKOZID, CITRONSKA KISLINA, OLJE/IZVLEČEK CVETOV VRTNICE [N5806/B].
Ta izdelek za uporabo v običajnih ali razumno predvidljivih pogojih uporabe ne zahteva nobenih posebnih varnostnih ukrepov.
Informacije o proizvajalcu: Odgovorno osebo in kontaktne podatke najdete na tej povezavi.